Jak wykonać makijaż na dzień i na wieczór?

LAMI Cosmetics

NAZYWAM SIĘ ALEKSANDRA KOŁODZIEJCZYK

Jestem wizażystką i od lat prowadzę szkolenia dla profesjonalistów.

Makijaż to dla mnie pasja, praca i całe moje życie.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Face Art Make-Up School w Krakowie. Od blisko 10 lat realizuję swoją pasję, tworząc makijaże na potrzeby własne, w pracy z klientem czy też, realizując zlecenia komercyjne w branży beauty oraz fashion.

Swoje umiejętności zdobywałam, szkoląc się u wielu znakomitych polskich oraz zagranicznych makijażystów .Ukończyłam m.in. warsztaty The Masterclass London prowadzone przez Mario Dedivanovic – makijażystę Kim Kardashian, a także warsztaty u Olgi Tominy z Białorusi – mojego największego autorytetu w świecie makijażu.

Od siedmiu lat szkolę profesjonalnych makijażystów, prowadząc warsztaty indywidualne, grupowe oraz pokazy makijażu w moim studio w Krakowie. Dzieląc się swoją wiedzą i pasją odwiedzałam również największe polskie miasta, organizując różne formy szkoleń.

Przełomowym momentem w mojej karierze był czas, kiedy to zgodnie ze swoimi przekonaniami sprzeciwiłam się wielkim koncernom testującym kosmetyki na zwierzętach i zrezygnowałam z używania produktów większości luksusowych marek.
W trakcie poszukiwań zamienników sukcesywnie powstawała w mojej głowie lista produktów, których brakowało mi podczas codziennej pracy makijażysty. Wiele kosmetyków, których używałam wcześniej nie zawsze spełniało też moje oczekiwania. Często mieszałam ze sobą różne produkty, udoskonalając ich kolory, formuły czy tworząc nowe zastosowania. Tak po czasie, z pomysłów zaczęła tworzyć się w mojej głowie koncepcja własnej marki. Pod koniec 2021 roku powstało LAMI Cosmetics i rozpoczęłam pracę nad pierwszymi produktami.

Produkty LAMI Cosmetics to wysokiej jakości, luksusowe, a co najważniejsze nietestowane na zwierzętach kosmetyki do makijażu.

Produkcja odbywa się według ścisłych wytycznych właścicielki firmy, w polskich laboratoriach, prowadzona przez zespół specjalistów posiadających nawet 30 lat doświadczenia w branży.

LAMI Cosmetics specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży kosmetyków do makijażu twarzy i sukcesywnie poszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Wysokie standardy i jakość produktów potwierdzają liczne klientki, które pokochały LAMI Cosmetics. W ofercie firmy znajdują się obecnie matowe pomadki w 9 odcieniach nude, płynne rozświetlacze do ciała oraz pędzle do makijażu.


Logo LAMI Cosmetics

Co oznacza nazwa LAMI?

Zgodnie z przyświecającą ideą, jaką jest dobro zwierząt, nie mogło tutaj zabraknąć najważniejszej istotki w moim życiu, czyli ukochanego pieska o imieniu MILA.

Na jej cześć nazwa marki to odwrócone sylaby jej imienia MILA > LAMI


Idea i geneza powstawania marki

LAMI Cosmetics powstała z myślą o tym, aby połączyć wysoką jakość z przystępną ceną i jednocześnie osiągnąć to bez procedur związanych z testowaniem na zwierzętach.

Zakochałam się w makijażu już jako nastolatka i była to miłość od pierwszego wejrzenia! Makijaż pochłonął mnie całkowicie i hobbystyczne oglądanie tutorial, szybko przerodziło się w wielką pasję, a następnie stałe zajęcie i pracę, którą wykonuje po dziś dzień.

Kiedy okazało się, że rynek kosmetyczny dbający o dobro zwierząt nie spełniał do końca moich oczekiwań, zaczęła powoli kiełkować we mnie nowa idea. Idea by stworzyć brakujące produkty, które jednocześnie współgrałyby z bardzo ważnym aspektem mojej życiowej filozofii, czyli miłością do zwierząt. 

“Jeśli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i atakuj!”

Coco Chanel


Psom na pomoc!

2% z miesięcznej sprzedaży produktów marki LAMI będzie przekazywane na wsparcie Fundacji „Psom na Pomoc”.

Realizując swoje marzenia chce również zrobić coś dobrego dla schronisk, bo to właśnie dzięki nim mam mojego najwierniejszego psiego przyjaciela.

Obserwuję już od dawna poświęcenie członków fundacji i cenię ich ogromnie za pomoc jaką niosą potrzebującym zwierzakom. Wiem, że liczy się każda złotówka, aby mogli prężnie działać, ale przede wszystkim pokrywać koszty leczenia i utrzymania uratowanych istot.

Cieszę się więc, że LAMI może wesprzeć tak wspaniałych ludzi i ich poczynania.