"FOXY EYES GLAM"

Najgorętszy trend w makijażu!

To zbiór moich najnowszych technik, tricków, ulubieńców wśród produktów.

99 PLN

399 PLN

Dlaczego warto wybrać moją ofertę szkoleniową?

Zapraszam Cię serdecznie do udziału w moim kursie makijażu, który zdobył wiele pochwał i cieszy się ogromną popularnością na moim profilu na Instagramie. To prawdziwa skarbnica najnowszych technik, trików i moich ulubionych produktów. To najnowszy trend, który obecnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zachwyca wielu entuzjastów malowania.

W tym kursie online nauczysz się jak wykonać nieziemską skórę, wygładzoną jak w Photoshopie, przy tym mega rozświetloną i trwałą. Dowiesz się jakich produktów użyć i jak tworzyć niesamowity efekt 3D na twarzy przy konturowaniu. Poznasz mój ostatnio must have produkt, który robi efekt wow na twarzy, musisz go mieć!

Kopia Okładka kursu (3)

Dla kogo jest ten kurs?

Na tym kursie zdobędziesz wiedzę w zakresie:

Co otrzymasz po zakupie kursu?

Tylko teraz!

Skorzystaj z wyjątkowej oferty premierowej za zakup kursu online 300 złotych taniej!

Natychmiastowy dostęp

6 miesięcy nauki na wygodnej platformie kursowej

Ekskluzywna możliwość

Ten kurs jest idealnym uzupełnieniem wiedzy makijażowej!

Ten kurs jest wyjątkowy...

ponieważ łączy w sobie elementy makijażu wieczorowego, dzięki kresce, ale również lekkie, rozświetlone oko, które może być makijażem ślubny, a ponadto zdobią go kryształki tworząc biżuteryjny efekt. Całość wygląda ultra zmysłowo, nowocześnie, oryginalnie i upiększająco. Ten typ makijażu króluje teraz więc musisz się go nauczyć:

Skorzystaj z oferty promocyjnej!

"FOXY EYES GLAM"

Najgorętsza trend w makijażu!

399 PLN

399 PLN

Opinie moich kursantek:

warsztatów
0
kursów online
0
godzin szkoleń
0
wyszkolonych makijażystów
0

Kontakt

Luksusowe kosmetyki do makijażu od Lami Cosmetics

Cześć! Nazywam się Aleksandra Kołodziejczyk, jestem profesjonalną makijażystką z pasją do doskonalenia umiejętności kobiet w zakresie makijażu. Jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę Ci towarzyszyć w tej niezwykłej podróży w stronę perfekcyjnego wyglądu twarzy. Poniżej znajdziesz moje dane kontaktowe. Zachęcam Cię również do odwiedzenia i korespondencji przez moje Social Media. Czekam na Twoje wiadomości i chętnie odpowiem na wszelkie pytania!

+48 880 334 129